herb LKS Wierzchosławice-Ostrów
LKS Olszynka Ołpiny   LKS Wierzchosławice-Ostrów

2015-05-23, 17:00

Bramki: 1-0 27' D. Wątroba (A. Ryba), 1-1 38' A. Kłosoń (A. Stolarz), 1-2 75' M. Pochroń (A. Kłosoń)

Relacja: Sobotnie spotkanie w ramach 23 kolejki miało ważne znaczenie dla układu tabeli. Dlatego obydwóm drużynom zależało, aby to im dopisano trzy punkty po ostatnim gwizdku. Już w 4’ swoich sił próbował Dawid Wątroba, jednak jego uderzenie nie zagroziło bramce przeciwnika. W 7’ bardzo niebezpieczną okazję zmarnowali goście. Z  prawego skrzydła zawodnik dośrodkował w pole karne, piłka znalazła się na piątym metrze, jednak napastnik z Ostrowa nie trafił w nią mając przed sobą pustą bramkę!! Akcja jednak nie zakończyła się. Goście utrzymali futbolówkę w boisku i chwilę później Grzegorz Augustyn sparował groźny strzał w boczny sektor boiska. Minutę później ładną dwójkową akcją popisali się D. Sroka i A. Ryba. Strzał lewą nogą tego pierwszego nie sprawił problemów bramkarzowi. W 18’ goście otrzymali rzut wolny z lewej strony boiska. Po dośrodkowaniu w pole karne dwóch zawodników w niebieskich koszulkach nie potrafiło trafić w piłkę i umieścić ją w bramce. Od tej pory przewagę zaczęli osiągać gospodarze. Kilka szybkich akcji, jednak zawsze czegoś brakowało. W 27’ szybkie podanie futbolówki przez M. Słomskiego do A. Ryby, który wbiegł z nią w pole karne prosto w kałużę. Piłka ugrzęzła w wodzie i nasz napastnik zdecydował się wycofać na 17-18 metr do nadbiegającego Dawida Wątroby. Ten bez wahania zdecydował się na strzał i wynik uległ zmianie 1-0!! W 33’ ładną indywidualną akcją popisał się A. Jarek, jednak żaden z kolegów nie dobiegł do wyłożonej przez niego futbolówki. W 38’ goście brutalnie przerwali rajd P. Wójcika przed swoim polem karnym. Dalej doszło fatalnego wykonania rzutu wolnego przez naszych zawodników. Wszyscy przygotowani byli do dośrodkowania w pole karne przeciwnika, tymczasem w ostatniej chwili zdecydowano się rozegrać piłkę krótko. Nastąpiła strata, szybka kontra, pojedynek napastnika z bramkarzem sam na sam i 1-1. Piłkarski kryminał. Trzy minuty później znowu strata w środku boiska, szybka kontra i P. Dziuban w ostatniej chwili zablokował strzał. W 43’ akcja Olszynki. Piłkę w pole karne wstrzelił D. Wątroba, przejął ją A. Ryba, obrócił się i strzelił ponad bramką. W 51’ swoją okazję z rzutu wolnego miał B. Niziołek. Niestety jego uderzenie nad murem bramkarz sparował na aut bramkowy. W drugiej połowie wynik spotkania mogli zmienić swoimi uderzeniami P. Wójcik, A. Ryba i D. Wątroba. To jednak goście wyprowadzili decydujący cios. W 75’ po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł zawodnik w niebieskiej koszulce i strzelił nie do obrony: 1-2. Końcówka meczu to z naszej strony próby wyrównania wyniku. Goście natomiast skupili się na grze w obronie oraz swoich okazji szukali z kontry. Wynik nie uległ już zmianie i przegrywamy drugie spotkanie w tym roku.

2. Patryk Augustyn
3. Bartłomiej Niziołek
4. Marcin Dziuban  zmiana 60" Rafał Marczyk II
5. Piotr Dziuban
6. Paweł Wójcik  zmiana 82" Rafał Dudek
7. Dawid Sroka
8. Michał Słomski
9. Arkadiusz Jarek  zmiana 60" Daniel Żarnowski
10. Arkadiusz Ryba   (1 asysta)
11. Dawid Wątroba bramka

autor: ~LKS 2015-05-23 20:39:21

avatar CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ!!
Dobra jest ciul z tą porażką, wyciągamy wnioski i zapominamy, a za tydzień kolejny weekend z OLSZYNKĄ!! Do zobaczenia !

autor: ~anonim 2015-05-23 23:29:46

avatar pewien gość za bramką siedział ale wszystko najlepiej wiedział

autor: ~anonim 2015-05-26 10:56:25

avatar z Tuchovią gramy, za chója się nie poddamy !!

autor: ~. 2015-05-26 16:53:51

avatar good one